| Brand | Tupperware |
|---|---|
| Antique | No |
| Type | Sandwich Box |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 2 in |
| Color | Yellow |
| Model | 3752D-2 |
| Theme | SpongeBob |
| Item Length | 5 in |
| Franchise | SpongeBob SquarePants |
| Item Width | 5 in |
| Vintage | No |
Check the listing for details. Tupperware SpongeBob Squarepants Sandwich Keeper Container 3752D-2 Yellow NEW. Color: Yellow, Condition: New other (see details). Listed at 15.00 USD. Never used, has been stored in back of cabinet. No stains or scratches. Smoke free home