| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Item Height | 2-1/2 in |
| Item Width | 6-1/2 in |
| Material | Plastic |
| Type | Storage Container Set |
| Color | Brown |
| Item Length | 9-1/2 in |
| Brand | Tupperware |
| Set Includes | Insert, Lid |
Check the listing for details. Tupperware STOW N GO Container w/Lid Brown 767-2. Color: Brown, Condition: Used, Made in United States. Listed at 6.99 USD. Would love it if you put us on your favorites!