| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color Family | Blue |
| Fuel Type | Butane |
| Grilling Tools & Utensils Features | No Additional Features |
| Outdoor Living Product Type | Grill Lighter |
| Pack Size | 1 |
| Returnable | 90-Day |
| Product Depth (in) | 1.06 in |
| Product Height (in) | 6.85 in |
| Product Width (in) | 1.06 in |
Check the listing for details. Turbo Blue Torch Stick. Condition: New. Listed at 12.34 USD. The torch stick has a bottle opener, a soft touch handle and a kickstand which lets you work hands free. Color Family Blue. We do not accept P.O. Boxes. We're happy to help. Outdoor Living Product Type Grill Lighter.