| Brand | TrichTu Mount |
|---|---|
| Color | Black |
| Country of Origin | China |
| Custom Bundle | No |
| Features | For Harley Sportster XL 883 1200 |
| Manufacturer Part Number | Universal fit |
| Material | Hight quality Steel |
| Modified Item | Yes |
| Mounting Hole | 20mm x 13mm |
| Non-Domestic Product | Yes |
| OE/OEM Part Number | electric dirt bikes ATVs, fit for scooters |
| Placement on Vehicle | Left,Right |
| Surface Finish | Black |
| Total Length | 2 21/32" (6.75cm) |
| Turn Signal Mounting Hole | 10mm |
| Type | Turn Signal Relocation Brackets |
| Warranty | yes |
Check the listing for details. Turn Signal Indicator Relocation Shock Bracket Mounting Extension Support Holder. Color: Black, Condition: New other (see details), Made in China. Listed at 16.39 USD. 4x Red Turn Signal Light Len Covers Fit for Harley Sportster 883 72 Softail Dyna. LED Tail Light Brake Turn Signal Fit for Harley Touring FLHTK Dyna Sportster XL. 2x Motorcycle Turn Signals Mount Motorcycle Light Mount Indicator Relocation Bracket Motorcycle Turn Light Support Holder Stand, Motorcycle Stand Parts for Turnsignals, 12mm Hole.