| Size | Small |
|---|---|
| Color | Brown |
| Material | Metal, Cast Iron |
| Item Length | 6 in |
| Suitable For | Keys |
| Brand | Unbranded |
| Lock Mechanism | Key |
| Type | Turtle Hideaway |
| Item Height | 2 in |
| Features | Weather-Resistant |
| Item Width | 3.5 in |
| Item Weight | 1 lb 11 oz |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Turtle Cast Iron Door Stop - Hide A Key - Hidden Hinge Top, Key Holder. Color: Brown, Condition: Used, Made in China. Listed at 29.99 USD. Condition: Pre-owned in excellent condition. Never kept outdoors--was previously used as a doorstop. Keep your spare keys secure with this little Turtle. Crafted with high-quality cast iron, this turtle hideaway is perfect for keeping your keys safe and hidden.