| Brand | Unbranded/Generic |
|---|---|
| ASIN | B08WCVJTT1 |
| Material | zinc alloy |
| Unlock way | Tuya App, Fingerprint, card, code and keys Compatible with... |
| Battery | 4 * AA (not included) |
| Emergency power supplys | Micro USB (not included) |
| Stock lock | 156 * 59 * 35mm / 6.1 * 2.3 * 1.4in |
| Within lock | 133 * 100 * 22mm / 5.2 * 3.9 * 0.9in |
| Item Weight | 1550g / 3.4lb |
| Package size | 250 * 190 * 80mm / 9.8 * 7.5 * 3.1in |
| Package weight | 1750g / 3.9lb |
Check the listing for details. Tuya No Wiring Waterproof Fingerprint Lock Digital Code Electronic S1V6. Condition: New. Listed at 104.69 USD.