| Number of Compartments | 1 |
|---|---|
| Shape | Rectangle |
| Size | Small |
| Color | Black |
| Item Length | 10 in |
| Brand | Unbranded |
| Mounting | Free Standing |
| Number of Shelves | 1 |
| Type | Shelf Rack |
| Number of Tiers | 1 |
| Item Height | 3.94 in |
| Features | Adjustable, Easy to Clean, Waterproof, Easy Clean, Multipurpose, Reusable |
| Item Width | 4.53 in |
| MPN | QT.E218 |
| Material | Plastic |
| UPC | 797034998044 |
Check the listing for details. TV Set-Top Box Shelf Screen Adjustable Storage Rack Holder for TV Top or Desktop. Color: Black, Condition: New. Listed at 8.99 USD. Type : Set-Top Box Adjustable Storage Bracket. 1 x Set-Top Box Storage Bracket. Durable Material : Constructed from high-quality ABS material, the monitor top shelf boasts a robust build, featuring 2 support structures for an adjustable design that maintains both level and stability.