| Types | Single layer |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Item Length | 32 cm |
| Item Height | 11 cm |
| Features | Organized Storage Solution |
| Item Width | 22 cm |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Type | Storage Box |
| Model | Router Storage Box TV Set-Top Box Storage Rack |
| Brand | Unbranded |
Check the listing for details. TV Set Top Box Storage Rack with Router Organizer and Cable Management. Color: White, Condition: New. Listed at 29.56 USD. Easy for access: With its open design, this storage box allows for convenient for access to your devices and ports, making you can easily connect and disconnect as needed. The real color of the item may be slightly different from the pictures shown on website caused by many factors such as brightness of your monitor and light brightness.