| Features | Convenient Use,Unique Appearance,Reliable Quality |
|---|---|
| Feature3 | Stable characteristic,high reliability |
| Power | 1000W |
| Input Voltage | 110V |
| Output Voltage | 0-34V |
| Model | SHNB-1000 |
| Power Source | Corded Electric |
| Plug Type | US Standard |
| Process | Polishing |
| Assembly Required | Yes |
| Shape | Rectangle |
| Style | Modern |
| Material | Metal, Plastic, Copper, Silicone |
| Brand | Unbranded |
Check the listing for details. Welding Bead Processor Weld Cleaning Machine For Metal/arc Welding 1000W. Condition: New. Listed at 153.81 USD. Welding Bead Processor Weld Cleaning Machine For Metal/arc Welding 1000W.