| Brand | Maisutseb® |
|---|---|
| Load Capacity | 3000KG/6600 lb |
| Voltage | 110V |
| Model | XH-3T |
| MPN | 022526 |
| Item Type | Welding Positioner |
| Speed Range | 150-1000 mm/min |
| Power | 370W |
Check the listing for details. Welding Turning Roller 3T Welding Rotator Tank Linkage Roller Digital Display. Condition: New. Listed at 2124.28 USD. The machine mainly applied to pipeline welding include inside and outside of the pipe. Welding Turning Rolls 3T 1. Roller Type 50 mm (W) × 200mm(D). Do not use hands to stop the roller when the machine is working.