| Title | Weldtite Quick Release Skewers |
|---|---|
| Item Height | 24mm |
| Item Width | 48mm |
| Item Weight | 500g |
| Brand | Weldtite Tools |
| Color | Black |
| Item Length | 88mm |
| Material | Metal |
| Style | V650137A |
| Type | Hubs & Spares |
| Size | One Size |
| Part Type | Bike Spares |
| Sport/Activity | Cyclisme |
| MPN | 8350 |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 5013863083504 |
Check the listing for details. Weldtite Quick Release Skewers. Color: Black, Condition: New, Made in UK. Listed at 18.78 USD. Durable product made in English. High quality products. Part Type: Bike Spares. Size: One Size. Type: Hubs & Spares. Style: V650137A.