| Main Purpose | First Aid |
|---|---|
| Brand | Welly |
| Expiration Date | 05-26 |
| Type | Travel First-Aid-Kit |
| Color | Multicolor |
| Item Height | 6 in |
| Model | WLY1128 |
| Item Length | 4 in |
| Item Width | 2 in |
| UPC | 0372663000711 |
Check the listing for details. Welly First Aid Kit 70 Count In Durable Metal Case NEW. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 9.97 USD.