| Brand | WeMo |
|---|---|
| Type | smart plug |
| Number of Outlets | 1 |
| Input Voltage | 120 V |
| Features | App-Controlled |
| Maximum Compatible Appliance Wattage | 1601-1800 W |
| Smart Home Compatibility | WeMo, Amazon Alexa |
| Smart Home Protocol | Wi-Fi |
| Output Voltage | 120 V |
| Voltage Conversion | Not Applicable/Not Available |
Check the listing for details. Wemo Smart Plug German. Condition: New. Listed at 19.99 USD. Wemo Smart Plug German