| Brand | Branded |
|---|---|
| Model | 56404 |
| Product Width (in) | 15 in |
| Product Height (in) | 14 in |
| MPN | 56404 |
| Equipment Type | Generator Cover |
| Country of Origin | United States |
| Product Depth (in) | 15 in |
Check the listing for details. WEN 56404 Universal Weatherproof Generator Cover, Small. Condition: New, Made in United States. Listed at 14.97 USD. Give your generator the protection it deserves with the WEN Universal Weatherproof Generator Cover. Its durable exterior is made of a high-grade UV and water-resistant vinyl to fight rain, sleet, hail, snow and even sun, while the inside contains a cotton lining to prevent scratches and scuffs on the body of your unit.