| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Color | Black |
| MPN | 2901 |
| Material | Plastic |
| Item Length | 9 in |
| Suitable For | Sharpening, Honer, Hollow Grinder |
| Brand | WEN |
| Type | Sharpening Tool |
| Voltage | 120V |
| Item Height | 4.5in |
| Model | 2901 |
| Country of Origin | United States |
| Item Width | 6 in |
Check the listing for details. WEN Wet Wheel Model 2901 Hollow Grinder, Sharpener, Honer Machine, Works. Color: Black, Condition: Used, Made in United States. Listed at 39.99 USD.