| Unit Quantity | 1 |
|---|---|
| Country of Origin | China |
| UPC | 0051751038958 |
| Brand | Werner |
| Type | Stabilizer |
| Load Capacity | Not Specified |
| Item Height | 10 in |
| Color | Silver |
| Model | Werner AC96 |
| MPN | AC96 |
| Material | Aluminum |
| Item Length | 51.19 in |
| Item Width | 2 in |
| Item Weight | 4.5 lbs |
Check the listing for details. Werner AC96 Aluminum Ladder Stabilizer New $39. Color: Silver, Condition: New, Made in China. Listed at 39.00 USD. New - never used.