| Adjustable | No |
|---|---|
| Brand Name | Werner |
| Includes Hardware | No |
| Product Type | Utility Bucket Attachment |
| Weather Resistant | Yes |
| Height | 5 |
| Length | 9.9 |
| Width | 13 |
| Number in Pack | 1 |
| Country of Origin | USA |
| Product | Werner Blue Plastic Polymer Utility Bucket Attachment |
| UPC | 051751094695 |
| Brand | Werner |
| Type | Container |
| Item Height | 10 in |
| Color | Blue |
| Model | Werner AC52-UB |
| Material | Plastic |
| MPN | AC52-UB |
| Item Length | 13.13 in |
| Suitable For | Liquid, Storage System |
| Item Width | 10.31 in |
| Item Weight | 4.5 lb. |
Check the listing for details. Werner Blue Plastic Polymer Utility Bucket Attachment. Color: Blue, Width: 13, Condition: New, Made in USA. Listed at 45.16 USD.