| Brand | West Bend |
|---|---|
| Type | Bread Machine |
| Unit Type | Unit |
| Color | Silver |
| Item Height | 6.5 in |
| Model | 41300 |
| Material | Metal |
| Features | Mixing Paddle |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Depth | 4.5 in |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 5.5 in |
Check the listing for details. West Bend Bread Maker Pan & Paddles Model 41300 Replacement With Both Paddles. Color: Silver, Condition: Used, Made in China. Listed at 27.50 USD. Pre-owned Pan with paddles only - offered as replacement parts Items show cosmetic wear and damage - specifically on the interior of the pan - see photos for examples Sold AS-IS Thank you for your consideration