| Power Source | Electric |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Brand | West Bend |
| Type | Slow Cooker |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 14 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | CL400BG |
| Unit Quantity | 1 |
| Finish | Matte |
| Item Width | 9 in |
| Country of Origin | China |
| Power | 750 W |
Check the listing for details. West Bend Cocoa Grande Hot Drink Maker CL400BG Tested Works. Color: Black, Condition: Used, Made in China. Listed at 28.04 USD.