| Brand | West Bend |
|---|---|
| Loaf Size | 3/4 lb |
| Type | Bread Machine |
| Power Source | Electric |
| Color | Beige |
| Voltage | 120 V |
| Model | JUST FOR DINNER |
| Features | Automatic |
| MPN | 41077 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Power | 490 W |
| Number of Settings/Programs | 2 |
Check the listing for details. WEST BEND JUST FOR DINNER AUTOMATIC BREAD MAKER MACHINE MODEL 41077 WORKS GREAT!. Color: Beige, Condition: Used. Listed at 59.98 USD. West Bend Just for Dinner Bread Maker Bread Machine 45 Min 41077 3/4 pound loaf Unit is in good working condition. Includes the pan and Paddle. It is pre-owned and will show signs of normal usage. Please see pictures for condition. It has been tested and works as it should.