| Brand | West Bend |
|---|---|
| Type | Bread Machine |
| Custom Bundle | No |
| Color | Silver |
| Item Height | 5 in |
| Model | 41077 |
| Features | Mixing Paddle |
| Material | Metal |
| Item Depth | 3 in |
| Country of Origin | United States |
| Item Width | 4.5 in |
Check the listing for details. West Bend Just For Dinner Bread Maker 41077 Replacement Parts Loaf Pan & Paddle. Color: Silver, Condition: Used, Made in United States. Listed at 22.00 USD.