| Compatible Brand | For West Bend |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Color | Silver |
| Compatible Model | For West Bend 41030 |
| MPN | P33-297K |
| Material | Metal |
| Item Depth | 6 in |
| Brand | West Bend |
| Type | Pan |
| Item Height | 8 in |
| Model | 41030 |
| Item Width | 6 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. West Bend Pan & Paddle Bread Maker 41030 Replacement Parts Only - FLAWED - READ. Color: Silver, Condition: Used, Made in China. Listed at 15.00 USD. Pre-owned Pan and paddle only - offered as replacement parts Paddle is stuck inside the pan, and could not be removed during cleaning. Paddle still circled around on the stem with ease by hand, but has not been tested with a bread maker machine and as such is sold in AS-IS untested condition offered for parts or repair only if discovered to be in nonfunctioning condition Item shows normal cosmetic wear from age and use Thank you for your consideration