| Brand | West Bend |
|---|---|
| Type | hot drink maker |
| Power Source | Electric |
| Color | Gray |
| Voltage | 120 V |
| Model | CL401V |
| Unit Quantity | 2 |
| Country of Origin | China |
| Power | 900 W |
Check the listing for details. West Bend Venti Hot Beverage Maker Mixer CL401V Hot Cocoa. Color: Gray, Condition: New, Made in China. Listed at 24.99 USD. West Bend Venti Hot Beverage Maker Mixer CL401V Hot Cocoa . Condition is New. Shipped with USPS Ground Advantage.