| Brand | WEST BIKING |
|---|---|
| Type | Floor Workstand |
| Model | YP0719280 |
| Maximum Load Capacity | 30kg/66.13Ib |
| Minimum Working Height | 77cm/30.31in |
| Material | Alloy |
| Application | Bicycle |
| Maximum Working Height | 102cm/40.15in |
| Item Weight | 3674g |
Check the listing for details. WEST BIKING Maintenance Bike Repair Stand Bicycle Workstand with Tool Tray. Condition: New other (see details). Listed at 83.99 USD.