| Brand | WEST BIKING |
|---|---|
| Type | Headset Computer Bracket |
| Color | Black |
| Model | YP0719329 |
| Material | Aluminum |
| Item Length | 7cm |
| Sport/Activity | Cycling |
| Item Width | 3.3cm |
| Item Weight | 65g |
| Vintage | No |
Check the listing for details. WEST BIKING MTB Bicycle Headset Computer Holder Bracket Bike Speedometer Adapter. Color: Black, Condition: New. Listed at 15.29 USD. MTB Headset Aluminum Alloy Computer Holder. Base Adapter:Garmin base, Bryton base. Cateye base, Wahoo base. Head sets screw 1、base screws 2.