| Power Source | Batteries |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | PC+ABS |
| Item Length | 70mm |
| Brand | West Biking |
| Type | Bike Computer |
| Measurement Provided | Odometer |
| Language | English |
| Model | YP0702113 |
| Features | ANT+, Backlight, Waterproof, Wireless |
| Sensors | GPS |
| Sport/Activity | Cycling |
| Item Width | 46mm |
| Item Weight | 47.4g |
Check the listing for details. WEST BIKING Odometer Speedometer GPS Waterproof Lightweight MTB Bike Computer. Color: Black, Condition: New. Listed at 28.79 USD. Weight:Net Weight About 47.4g. Features:5-Star Positioning/Automatic Backlight/Large Screen With Multiple Data.