| Title | Westcott E-10139 00 Geometry Square with Holes Transparent 14 cm |
|---|---|
| Release Date | 05/24/2018 |
| Item Height | 7mm |
| Item Width | 91mm |
| Item Weight | 20g |
| Brand | ACME United Europe GmbH |
| Color | Amarillo |
| Item Length | 203mm |
| Material | Plastic |
| Style | Single |
| Type | Rulers |
| Dimensions | 20.32 x 9.14 x 0.76 cm; 20 Grams |
| MPN | E-10139 00 |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 4027521515567 |
Check the listing for details. Westcott E-10139 00 Geometry Square with Holes Transparent 14 cm Single. Color: Amarillo, Condition: New, Made in UK. Listed at 16.45 USD. In addition, the drawing triangle has a practical perforation to file it in folders or folders. Scale with a total length of 14 cm at the hypotenuse. With practical holes for filing in folders or folders.