| Brand | WESTGATE |
|---|---|
| Type | Transformer |
| Number in Pack | 1 |
| Voltage | 24 V |
| Color | Black |
| Manufacturer | Westgate |
| Model | ULR-IN-PIDR-48W |
| MPN | ULR-IN-PIDR-48W |
| Power Consumption | 48 W |
Check the listing for details. WESTGATE ULR-IN-PIDR-48W 48W 2A LED ELECTRONIC DRIVER NON-DIMMABLE. Color: Black, Condition: New. Listed at 19.75 USD. WESTGATE ULR-IN-PIDR-48W. 48W 2A LED ELECTRONIC DRIVER NON-DIMMABLE.