| Brand | WestHunter |
|---|---|
| Tube Fit | 34mm(1.34in)/30mm(1.18 in)/25.4mm(1 in) |
| Pcs | 2pcs |
| Type | Hunting scope rings |
| Rail | 20mm picatinny |
| Center Height | 34-40mm(1.34-1.57in) |
| Color | Red |
| Model | WH204 |
| Material | Aluminum alloy, Metal |
| Features | Lightweight, Adjustable |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 90gx2 |
Check the listing for details. WestHunter 1"/30/34mm Scope Mount Rings Adjustable Picatinny Ring Bubble Level. Color: Red, Condition: New, Made in China. Listed at 25.68 USD.