| Brand | WestHunter |
|---|---|
| Tube Fit | 34mm/30mm/25.4mm |
| Function | adjust MOA/Height with bubble level |
| Type | One piece mounts |
| Color | Black |
| Model | WH302 |
| Material | Aluminum alloy |
| Height of center | 42mm to 46mm(1.65in to 1.81in) |
| Features | Lightweight |
| Adjust Range | 100MOA |
| Item Weight | 290g |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. WestHunter 34/30mm One Piece 20mm Scope Mount Rings Adjustable MOA Bubble Level. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 39.68 USD. 34/30mm WestHunter One Piece 20mm Scope Mount Rings Adjustable MOA Bubble Level.