| Brand | WestHunter |
|---|---|
| Tube Fit | 30mm(1.18 in)/25.4mm(1 in) |
| Pcs | 2pcs |
| Type | Hunting scope rings |
| Rail | 11mm dovetail |
| Center Height | 35-41mm(1.38-1.61in) |
| Color | Brown |
| Model | WH202M Brown |
| Material | Aluminum alloy, Metal |
| Features | Lightweight, Adjustable |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 83gx2/3ozx2 |
Check the listing for details. WestHunter Riser Dovetail Scope Rings 1"/30mm Adjustable Mounts Bubble Level. Color: Brown, Condition: New, Made in China. Listed at 22.68 USD. We will try our best to reduce the risk of the custom duties.