| Brand | THE CLEAN STORE |
|---|---|
| Color Family | Yellow |
| Language | English/Spanish |
| One-Sided/Two-Sided | Two-sided |
| Returnable | 90-Day |
| Manufacturer Warranty | No Warranty |
| Product Depth (in) | 4.7 in |
| Product Height (in) | 24.8 in |
| Product Width (in) | 11.8 in |
| UPC | 7445047142116 |
Check the listing for details. Wet Floor Signs (6-Pack). Condition: New. Listed at 77.61 USD. Ideal for floors, doorways and walkways. Multiple signs are required per entry way, check what is required for your needs. Double-sided caution wet floor in English and Spanish. Color Family Yellow.