| Eyepiece Diameter | 23.2 mm |
|---|---|
| Model | Mount-W-23.2- |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Microscope Adapter Type | Smartphone Camera Adapter |
| Magnification | WF12.5X |
| Brand | YEGREN |
| Eyepiece Tube Size | 23.2 mm |
| Suit Moblie Phone Size | 4.5" - 5.5" |
Check the listing for details. WF12.5X Microscope Eyepiece Mount Adapter Connect Mobile Phone Take Photo Video. Condition: New. Listed at 15.39 USD. 1x 23.2 mm microscope eyepiece. Only the universal clip, adapter and the eyepiece lens included,NOT including the cell phone and microscope. Suit Microscope: biological microscope (23.2 mm) or stereo microscoope (30 mm or 30.5 mm).