| Size | Standard |
|---|---|
| PackageWeight | 0.13 kg |
| Upc | 788567553213 |
| MPN | Screwless Transducer Mounting Kit |
| ItemWeight | 0.13 kg |
| Unit Type | kg |
| Display Type | Analog |
| Manufacturer | wfcyx |
| PackageLength | 133 |
| Features | does not apply, Screwless, Easy Installation, Adjustable, Corrosion Resistant, Durable, No Screwing into Boat Hull |
| Item Type Name | Screwless Transducer Mounting Kit |
| Unit Quantity | 1 |
| Color | white |
| Material | does not apply, Marine-Grade, Durable, Corrosion Resistant |
| PackageQuantity | 1 |
| Mounting Type | Stern Mount, Wall Mount |
| Brand | Unbranded |
| PackageHeight | 41 |
| Model | screwless transducer mounting kit |
| Item Weight | 0.13 kg |
Check the listing for details. WFCYX Screwless Transducer Mounting Kit - Standard Size - Standard, White. Color: white, Condition: New. Listed at 21.83 USD. Screwless Transducer Mounting Kit. Screwless Transducer Mounting Plate kit. Why Choose the Screwless Transducer Mounting Kit?. Designed for seamless installation and high-quality performance, this mounting kit eliminates the hassle of screws, providing a clean and professional look while ensuring stability and reliability.