| Age Level | 14+ |
|---|---|
| Brand | Games Workshop |
| Country of Origin | GB |
| Country/Region of Manufacture | GB |
| Game | Miniatures |
| Game Title | Warhammer 40k |
| Game Type | Miniatures |
| Item Height | 4.00 in |
| Item Length | 0.50 in |
| Item Type | Part - NDA |
| Item Weight | 0.3 lb |
| Item Width | 5.00 in |
| MPN | 43-32 |
| Model | 43-32 |
| Part Type | Part - NDA |
Check the listing for details. WH40K: Chaos Knights Dice. Condition: New, Made in GB. Listed at 35.00 USD. © Excel RC. Rakon CNC AL 6mm Motor Mount Set - Blade Inductrix IDTX601. Rakon CNC AL Propeller Guards (Purple) - Blade Inductrix 1 Prop Guard. Rakon CNC AL Propeller Guards (Orange) - Blade Inductrix 1 Prop Guard.