| Brand | Games Workshop |
|---|---|
| Country of Origin | GB |
| Country/Region of Manufacture | GB |
| Item Height | 0.50 in |
| Item Length | 6.50 in |
| Item Weight | 0.5 lb |
| Item Width | 4.50 in |
| MPN | 45-02 |
| Model | 45-02 |
Check the listing for details. WH40K Datasheet Cards - Drukhari (2025). Condition: New, Made in GB. Listed at 35.00 USD. There are individual datasheet cards for every unit – detailing their profiles, wargear, options, and special abilities. They are an ideal way to easily check key information in the heat of battle. – 23x Drukhari datasheet cards.