| Materials sourced from | GB |
|---|---|
| Country of Origin | GB |
| Brand | Games Workshop |
| Game | Accessory |
| Game Title | Warhammer 40K |
| Game Type | Accessory |
| Item Height | 1.00 in |
| Item Length | 4.00 in |
| Item Weight | 0.18 lb |
| Item Width | 2.50 in |
| MPN | 55-65 |
| Model | 55-65 |
Check the listing for details. WH40K Dice Set: Iron Hands (2025). Condition: New, Made in GB. Listed at 33.50 USD. WH40K Dice Set: Iron Hands (2025) WH40K Dice Set: Iron Hands (2025). FOCUS Part 6 Data Cable (2M). DJI Phantom 4 Drone - NEW Forward/Front Obstacle Sensors Module & Battery Cage. PHANTOM 4 ESC CENTER BOARD (RIGHT) PART 45.