| Mounting | Wall Mounted |
|---|---|
| Brand | Handmade |
| Type | Key Rack |
| Assembly Required | No |
| Item Height | Less Than 6 in |
| Material | Wood |
| Item Length | 10 in |
| Item Width | 8 in |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Wall Mounted Key Rack / Whale. Condition: New, Made in United States. Listed at 12.99 USD.