| Book Title | What Makes Winning Brands Different?: The Hidden Method Behind th |
|---|---|
| Publication Date | 2000-06-15 |
| Pages | 250 |
| ISBN | 9780471720256 |
| Subject Area | Business & Economics, Référence |
| Publication Name | What Makes Winning Brands Different? : the Hidden Method Behind the World's Most Successful Brands |
| Publisher | Wiley & Sons, Incorporated, John |
| Item Length | 9.2 in |
| Subject | Consumer Guides, Sales & Selling / General |
| Publication Year | 2000 |
| Series | JB Ed: Test Prep Ser. |
| Type | Not Available |
| Format | Hardcover |
| Language | English |
| Item Height | 0.8 in |
| Author | Andreas Buchholz, Wolfram Wördemann |
| Item Weight | 17 Oz |
| Item Width | 6.3 in |
| Number of Pages | 250 Pages |
Check the listing for details. What Makes Winning Brands Different?: The Hidden Method Behind the World's Most. Condition: Brand New. Listed at 24.64 USD. New Hard cover