| Country of Origin | Unknown |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Manufacturer Part Number | Does No Apply |
| Number of Pieces | 2 |
| Vehicle Type | ATV,Heavy Duty/Commercial |
| Set or Single Item | Set |
| Warranty | 1 Month |
| California Prop 65 Warning | No |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Unit |
| Item Length | 62 cm / 24.21 in |
| Item Width | 8 cm / 3.15 in |
| Item Height | 8 cm / 3.15 in |
| Item Weight | 3.75 lb |
| Material | Stainless Steel |
| Feature | Easy installation |
Check the listing for details. Wheel Alignment Tool Toe Plates With 2 Tape Measures Accurate Measurements. Condition: New, Made in Unknown. Listed at 26.98 USD. We're happy to help and we will deal with it as soon as possible. Number of Pieces2. Manufacturer Part NumberDoes No Apply. Universal Compatibility.