| MPN | RP 8800003 |
|---|---|
| Brand | Blackstone |
| SKU | RP 8800003 |
| Type | Legs, Wheels & Casters |
| Compatible Brand | Blackstone |
| Compatible Model | For Blackstone 1883AZ, For Blackstone 2325, For Blackstone 2370 |
| Fuel Type | Gas |
| UPC | Does Not Have UPC |
| ItemDepth | 6 in |
| ItemWidth | 4 in |
| ItemHeight | 1.5 in |
| ItemWeight | 1.42 Pounds (>=16 oz) |
| Manufacturer Warranty | 3 Months |
Check the listing for details. Wheel For 28" Griddles: RP 8800003. Condition: New. Listed at 34.95 USD. Replace Part # RP 8800003. Blackstone Black Knob for Gas Flat Top Griddles. Blackstone Gas Rail with Four Valves for 36" Gas Griddles. Blackstone 4-Piece Igniter Needle Kit for 36" Gas Griddles. Blackstone Grease Catcher Drip Pan with Narrow Hook for Gas Griddles.