| Brand | Unknown |
|---|---|
| Type | Storage Bag |
| Color | Black |
| Item Height | 14 in |
| Material | Polyester |
| Features | STRAPS DO NOT ADJUST |
| Item Length | 12 in |
| Suitable For | Wheelchair |
| Item Width | 7 in |
Check the listing for details. Wheelchair Bag With Pockets. Color: Black, Condition: New. Listed at 12.97 USD. The wheelchair bag is brand new never been used. The bag has 4 pockets, one big pocket, one medium pocket, two small pockets. The bag size is 14"x12"x7". The bag also has feet and a handle to carry by hand. (THE HANDLES CAN NOT BE ADJUSTED).