| Brand | Woolite |
|---|---|
| Type | Dye-Trapping Sheets |
| Size | 4.5"x8.5" |
| Item Height | 8.5" |
| Features | easy to use |
| Material | Polyester |
| MPN | 370774 |
| Item Length | 8.5" |
| Item Width | 4.5" |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 0062338757681 |
Check the listing for details. Woolite Dye Magnet Dye-Trapping Disposable Sheets 20 Count New. Condition: New, Made in United States. Listed at 17.75 USD. Woolite Dye Magnet Dye-Trapping Disposable Sheets 20 Count New