| Items Included | Brush |
|---|---|
| Color | Silver |
| Item Diameter | 8 in |
| Material | Stainless Steel, Steel |
| Item Depth | 12 in |
| Suitable For | Indoor/Outdoor |
| Brand | Worcester |
| Type | Chimney Brushes & Rods |
| Number in Pack | 1 |
| Model | Worcester Brush Company The Chimney |
| Application | Chimney |
| Item Width | 8 in |
| Item Weight | 1.5 lb |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Worcester Brush Co. 8"x12" Rectangular Poly Wire Professional CHIMNEY BRUSH NOS. Color: Silver, Condition: Open box, Made in United States. Listed at 10.99 USD.