| Country of Origin | China |
|---|---|
| Unit Type | ft |
| Size | Large |
| Custom Bundle | No |
| Color | Black |
| MPN | cl-650-sl |
| Material | Steel |
| Item Length | 5ft |
| Cable Thickness | 8mm |
| Modified Item | No |
| Thickness | 8 mm |
| Brand | Wordlock, Inc |
| Lock Type | Cable Lock |
| Lock Mechanism | Word Combination |
| Type | Combination Cable Lock |
| Model | Wordlock |
| Features | Durable, Fire Resistant, Portable, Word Secure |
| Cable Length | 5' |
| Item Width | 8mm |
| UPC | 813113010169 |
Check the listing for details. WORDLOCK silver FLEXIBLE CABLE BIKE LOCK,EASY-TO-REMEMBER WORD COMBINATION 5 FT. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 13.49 USD. WORDLOCK silver FLEXIBLE CABLE BIKE LOCK,EASY-TO-REMEMBER WORD COMBINATION 5 FT