| MPN | GLOBALIND-232054 |
|---|---|
| Material | secret |
| Color | secret |
| Type | secret |
| Item Length | 45.6 in |
| Item Width | 38 in |
| Item Height | 57 in |
| Brand | FixtureDisplays |
| Manufacturer | FixtureDisplays |
Check the listing for details. Work Positioning Post Lift Table Foot Control 500 Lb. Cap. 18x18 Platform. Color: secret, Condition: New. Listed at 2265.30 USD. Foot release lever lowers lift smoothly This manually-operated Global Industrial?. Constructed from strong & sturdy steel, this lift table uses a foot-operated hydraulic pump to position loads of up to 500 lbs.