| Brand | OCASAMI |
|---|---|
| shipping notice | Can not ship to Puerto Rico,Alaska/Hawaii |
| Material | Aluminium Alloy |
| Size | 310 * 90mm * 80mm |
| X-Route | 200mm |
| Y-Route | 50mm |
| Distance of grooves | 34mm |
| T-slot size | standard size slot is 15X8X6mm |
| Scale travel | 1.25mm (circle), 0.05mm (one cell) |
Check the listing for details. Work Table X Y Axis Bench Drill Press Vise Cross Slide Fixture Milling Machine. Condition: New. Listed at 36.41 USD. Specifications Material: Aluminium Alloy Size: 310 * 90mm * 80mm X-route: 200mm Y-route: 50mm Distance of Grooves: 34mm T-slot Size: Standard Size Slot Is 15x8x6mm Scale Travel: 1.25mm (Circle), 0.05mm (One Cell) What's Included ? 1 * Worktable.