| Country of Origin | Unknown |
|---|---|
| Compatible Brand | Universal |
| Compatible Model | Universal |
| MPN | SA-350, SA350 |
| Item Length | 3-1/2 in |
| California Prop 65 Warning | www.p65warning.ca.gov |
| Brand | Workman |
| Type | Internal Speaker |
| Audio Inputs | wired, Terminal |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 1-1/8 in |
| Model | WORKMAN SA-350 |
| Connectivity | Wired |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Weight | 3-1/2 in |
Check the listing for details. WORKMAN SA-350 CB HAM RADIO 3-1/2" ROUND REPLACEMENT SPEAKER. Condition: New, Made in Unknown. Listed at 9.00 USD. Fits the RCI-2950, Galaxy DX55V, DX66V and so on. This is not OUR policy;.