| Brand | Ader |
|---|---|
| Number of Items in Set | 2 |
| Type | Brick |
| Usage | Workout Gym |
| Color | White |
| Indoor/Outdoor | Both |
| Item Height | 3.5" |
| Material | chalk |
| Set Includes | 2 of the 2oz packs |
| Item Length | 3.5" |
| Sport/Activity | Gym & Training |
| Item Weight | 2oz each |
Check the listing for details. Workout Bar Chalk for weightlifting grip exercise 2 Pack, 2 Oz Each. Sealed, NEW. Color: White, Condition: New. Listed at 8.50 USD. This gym chalk I cludes 2 of the 2oz. packages, sealed, NEW