| To Fit | Camera |
|---|---|
| Brand | Jerkfit |
| Type | 64343 |
| Color | Black |
| Item Height | 1 in |
| Material | Glass |
| MPN | B07H48H2TZ |
| Item Length | 1 in |
| Item Width | 1 in |
Check the listing for details. Workout Straps Mixed Lot-USED. Color: Black, Condition: Used. Listed at 34.99 USD. 4 pairs total in a gym shark bag. See photos for item details.